O nás

Historie společnosti

Společnost Schubert CZ byla založena v září roku 1991 pod názvem Labor Schubert jako dceřiná společnost německé firmy Schubert Medizinprodukte GmbH. Ta má sídlo v bavorském Schwandorfu a na německém trhu je aktivní od roku 1949. Firma se od začátku působení zabývá distribucí značkových produktů v oblasti laboratorní techniky a diagnostiky a ostatního zdravotnického materiálu. Z tohoto portfolia výrobků vychází i činnost naší české pobočky. Ta se stala při svém založení v roce 1991 výhradním distributorem japonské společnosti Wako (nyní Fuji Wako) a společnosti Becton Diskinson, divize BD Vacutainer – odběrový systém na krev a moč. V roce 2004 jsme do svého portfolia získali i další světovou značku – 3M. Zde jsme se stali autorizovaným distributorem pro celý nemocniční segment. Před třemi lety jsem se stali i výhradním distributorem britské společnosti MWE, světového hráče na poli odběrových tampónů a médií pro mikrobiologii.

V rámci zkvalitnění a urychlení dodávek byl ve společnosti zaveden nový logistický a účetní software, umožňující vykrytí objednávek do 24 hodin v celém regionu. Zároveň jsme se přestěhovali do velkého logistického centra v Praze Zličíně, kde máme k dispozici dostatečné skladové plochy pro skladování a manipulaci se zbožím. Našim obchodním partnerům nabízíme rovněž služby jako je dodání zboží na jednotlivá nákladová střediska zdravotnického zařízení, rozvoz materiálu po nemocnici, dodávky ve stanovený den, aj.

Prodej a logistiku samozřejmě doplňují i odborné poradenské služby našich obchodních poradců, kteří jsou velmi kvalitně proškoleni našimi partnery a rádi vám poradí se všemi  dotazy, co se výrobků a řešení týče.

Aktuální verzi všeobecných obchodních podmínek naleznete v tomto dokumentu.

Spojte se s námi

Potřebujete poradit s výběrem z našeho sortimentu nebo navázat obchodní spolupráci?

Schubert CZ spol. s r.o.
Na Bělidle 995/8
150 00 Praha 5

Tel: +420 251 001 194
Tel: +420 251 001 191
Fax: +420 257 326 126

Napište nám